Marecki finał WOŚP

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 8 stycznia 2019    08:00

Czy macie już plany na niedzielę? Po południu wybieram się z rodziną na 14 marecki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To już tradycja, że temu ważnemu wydarzeniu gościnnych progów użycza Szkoła Podstawowa nr 4  przy ul. Dużej, a bijącym sercem imprezy jest Sala Widowiskowo-Sportowa im. Bożeny Markiewicz. Marecki sztab WOŚP, w którego składzie wielokrotnie miałem zaszczyt pracować, od kilku miesięcy staje na głowie, by dużo się działo i by wszystko było zapięte na ostatni guzik. Koncerty, pokazy, poczęstunki – długo by wymieniać, co się wydarzy przy Dużej 3 (więcej w filmie). Stałym elementem finału jest licytacja różnych przedmiotów, z której dochód trafi na konto Orkiestry. Tym razem przekazałem piłki ręczne z autografami zawodników drużyn Wisła Płock oraz MKS Kalisz, koszulki sportowe (Poland Bike Marathon, WWL Fight) oraz pióro wieczne Waterman. Zapraszam do udziału w licytacji, bo już pewnie wiecie: pomaganie jest dziecinnie proste….

https://www.youtube.com/watch?v=ZuAAqXGP1HE

"

Galeria

zdjecie: 128527
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry