Bazar przy Paderewskiego także w sobotę

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 4 marca 2019    08:00

Warzywa, owoce, mięso, nabiał, chleb, chemia domowa - to wszystko można było kupić w soboty na prywatnym bazarze przy Jutrzenki. Z początkiem roku targowisko przestało działać. W ubiegłym tygodniu kupcy wystosowali do nas prośbę o możliwość handlu na bazarze przy Paderewskiego. Oczywiście się do niej przychylamy....

W przeciwieństwie do dawnego targowiska przy Jutrzenki, nasze spełnia wszelkie wymogi sanitarne – są ujęcia wody, toalety, a także możliwość podłączenia do prądu. I nic sprzedających nie kosztuje – w poprzedniej kadencji zrezygnowaliśmy z pobierania opłaty targowej.

Zaczynamy już w najbliższą sobotę, 9 marca. Zapraszam mieszkańców – to tu zrobicie świeże zakupy przed weekendem. Nie musicie jechać do sąsiednich miast. I koniecznie dajcie znać sąsiadom. Im szybciej rozejdzie się ta wiadomość, tym lepiej – i dla kupców, i dla ich klientów. My – jako samorząd – również postaramy się upowszechnić tę informację jak najszerzej. A zatem #markiwłącz (my)się

"

Galeria

zdjecie: 128531
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry