CAF3 ma już roczek

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 24 maja 2019    08:00

Jest taki punkt w naszym mieście, które obchodzi pierwsze urodziny. Niby nic wielkiego, ale właśnie dzisiaj, rok po otwarciu Centrum Aktywności Fabryczna 3, już widać jak bardzo potrzebne było takie miejsce. Kilka lat temu zapuszczone i straszące pustką, dziś to teren przyjazny wszystkim bez wyjątku - od malucha po seniora.

To miejsce, w którym można się spotkać, zatańczyć, wysłuchać koncertu, przyjść na warsztaty kulinarne, seans filmowy, zajęcia dla dzieci. Policzyliśmy – co miesiąc CAF3 odwiedza około 1000 osób.

Na drzwiach wisi hasło, które doskonale oddaje ideę: to ludzie tworzą to miejsce. Mam nadzieję, że gdy ta kartka wypłowieje, zostanie włożona w ramki i nadal będzie przyświecać. Siostra Urszula z Fundacja Otwarte Serce powiedziała dziś na uroczystym powitaniu kolejnego roku działalności CAF3 piękne słowa: to tu budujemy wizje, relacje, to tu powstaje dużo radości. I niech już tak na zawsze zostanie.

Pięknie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania tego miejsca, oraz tym, którzy się nim na co dzień opiekują. CAF3 zaczyna drugi rok życia. Opiekujcie się nim jak dzieckiem – skoro zaczęło stawiać swoje pierwsze kroki, teraz będzie już tylko przyśpieszać i tego mu wszyscy życzymy.

#markiwłaczsię #miastomarki #caf3

"

Galeria

zdjecie: 128542
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry