Pomagają nam, pomóżmy im

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 24 czerwca 2019    08:00

W ubiegłym roku wyjeżdżali z remizy 257 razy. To najwięcej wśród OSP w naszym powiecie. Brali udział w gaszeniu 97 pożarów i likwidacji 137 miejscowych zagrożeń (np. wypadków). Na akcje na rzecz naszego bezpieczeństwa poświęcili łącznie 270 godzin. Teraz nasi mareccy strażacy potrzebują pomocy.

Zbierają na nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Jako gmina już im pomogliśmy, przekazując 350 tys. zł. OSP w Markach otrzymała też wsparcie z Narodowego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, samorządu województwa mazowieckiego oraz firmy Sun Chemical. Strażakom brakuje jeszcze odrobinę na wkład własny. Dlatego uruchomili zbiórkę na stronie zrzutka.pl

„Nowy wóz zdecydowanie ułatwi nam prace, dotarcie do Was i pomoc (…) Pomóżcie nam zadbać o bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych. Prosimy o dorzucenie się do zbiórki i z góry serdecznie dziękujemy” – apelują druhny i druhowie OSP w Markach

Nic dodać, nic ująć
#markiwłączsię

LINK DO KWESTY

"

Galeria

zdjecie: 128548
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry