10 czerwca 2019    08:00

Dni Marek - za nami, wakacyjne atrakcje - przed nami.

Szanowni Mieszkańcy! Dziękuję Wam za tak liczne przybycie na Dni Marek. Usłyszeliśmy opinię mieszkanki innej miejscowości, która specjalnie przyjechała do Parku Briggsów: „u nas to się nic nie dzieje, a tu w Markach to potrafią”. Miłe słowa, które zachęcają do dalszych starań. A jeszcze trochę imprez w sezonie wakacyjnym będziemy mieć: bieg Nocny Marek, kino letnie, akcja „Na weekend zostaję z rodziną w Markach” i zlot foodtracków. Już teraz zapraszam - zgodnie z naszym hasłem #Markiwłączsię

Wracając do Dni Marek – składam wyrazy podziękowania wszystkim wykonawcom, którzy uświetnili uroczystości, zarówno te sobotnie jak i niedzielne. Jestem pewien, że zauważyliście, iż doceniła Was marecka publiczność. Fantastycznie zostali przyjęci zarówno wykonawcy muzyki popularnej jak i tej klasycznej.

Dziękuję też wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania naszej imprezy. Ogromny wysiłek wnieśli pracownicy urzędu miasta oraz Zakładu Usług Komunalnych. Wiele czasu w przygotowania włożyła ekipa MOK. Nie sposób nie wspomnieć o Wodociągu Mareckim, który w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny i pomógł w organizacji uroczystości. Dziękuję również wszystkim służbom, które zabezpieczały przebieg imprezy. Niech Wasz wysiłek również będzie zauważony. Fantastyczną role odegrały organizacje pozarządowe. Słowem – kawał dobrej roboty.

"

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry