Pomóż się przytulić

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 10 lipca 2019    08:00

Zbiórka pluszaków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

Wielu z nas, rodziców, jeździło z pociechami do Międzylesia, do Centrum Zdrowia Dziecka (CZD). Ba, być może nasi rodzice wozili nas tam na badania lub zabiegi. Co roku CZD przeprowadza około 20 tys. operacji małych pacjentów. Po ich zakończeniu na tzw. sali wybudzeń nie ma jeszcze rodziców. Samotne dziecko szuka przyjaciela. Tym przyjacielem może być ofiarowany przez nas pluszak. W środę Marki włączyły się do projektu społecznego „Pomóż się przytulić”. Zbieramy nowe pluszaki (jeszcze z metką) dla dzieci po operacjach realizowanych w CZD. W kancelarii urzędu, w pokoju nr 13 na parterze, czekamy na Wasze dary. Wiele razy mieszkańcy Marek pokazywali, że mają wielkie serca. Jestem pewien, że podobnie będzie i tym razem. Akcja trwa do końca września.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry