Chwila wytchnienia na... jarmarku

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 10 grudnia 2019    08:00

Zapraszam w najbliższy weekend na teren MCER. Tu nie będzie można się nudzić!

Przed świętami tempo życia gwałtownie przyśpiesza, by zwolnić w wigilię i kolejne dni świąteczne. Pewnie wielu z Was w najbliższy weekend będzie robić zakupy/sprzątać mieszkanie/załatwiać różne ważne rzeczy przed końcem roku. Zachęcam, by jednak znaleźć chwilę, zatrzymać się… i poczuć świąteczny klimat na naszym jarmarku bożonarodzeniowym. W tym roku - w nowej lokalizacji. Z uwagi na budowę parkingu przed ratuszem tym razem zapraszamy na plac przed Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (ulica Wspólna 40-42). Pozostałe elementy jarmarku część z Państwa już pewnie zna: będzie można zrobić ozdoby choinkowe i gwiazdkowe niespodzianki, kupić coś niesztampowego, posłuchać świątecznych występów, napić się ciepłej herbaty. W tym czasie Wasze dzieci pokręcą się na karuzeli. Oczywiście będzie też św. Mikołaj z torbą niespodzianek. Być może wyjdziecie z jarmarku z własną choinką – w sobotę od rana będziemy wymieniać elektroodpady na żywe drzewko, które później, po Bożym Narodzeniu, będzie można zasadzić. Można też zrobić dobry uczynek – w te dni będzie trwać zbiórka na rehabilitację Pani Patrycji, mieszkanki naszego miasta. Dlatego tradycyjnie, zgodnie z hasłem #markiwłączsię, zapraszam!

"

Galeria

zdjecie: 128575
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry