Pojemność 4500 :-)

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 9 grudnia 2019    08:00

Mareccy strażacy z nowym pojazdem

W ostatnich dniach skupialiśmy uwagę na MCER. Tymczasem udało się dopiąć kolejny ważny projekt. W remizie przy ul. Dużej pojawił się nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Druhny i druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach dysponowali do tej pory dość wysłużonym sprzętem. Tym razem prosto z Kielc przyjechał do nich nowy pojazd, który jednorazowo może zabrać sześciu strażaków i 4500 litrów wody do gaszenia.

Warte podkreślenia jest zaangażowanie różnych stron w jego zakup. Nasze miasto przekazało 360 tys. zł, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 218 tys. zł, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie 77 tys. zł, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego 100 tys. zł oraz Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej 15 tys. zł. Nasi druhowie OSP zorganizowali jeszcze 72 tys. zł. Część tych pieniędzy pochodziła od mieszkańców Marek oraz z wpłat firm prywatnych. Wszystkim osobom zaangażowanym w montaż finansowy i zakup pojazdu serdecznie dziękuję! Niech dobrze służy wszystkim mieszkańcom Marek.

#miastomarki #markiwłączsię

"

Galeria

zdjecie: 128577
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry