To wyróżnienie dedykuję mieszkańcom...

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 22 października 2019    08:00

Lider zmian - tak nazywa się konkurs, którego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU).

W ubiegłym tygodniu zostałem zaproszony na galę z okazji trzeciej edycji tego wydarzenia. W kategorii „samorząd” tytułowy Lider zmian był wyłaniany na podstawie twardych danych: zdobytych pieniędzy UE dzielonych przez liczbę mieszkańców. Fantastyczna wiadomość jest taka, że nasze miasto zostało wyróżnione w dwóch zestawieniach. Zostaliśmy Liderem zmian w kategorii miast powyżej 25 tys. mieszkańców oraz wyróżnieni – w ogólnym rankingu mazowieckich samorządów. Takie wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie gra zespołowa. Podziękowałem w trakcie gali (a teraz jeszcze raz podziękuję) pracownikom ratusza, naszych jednostek miejskich, MJWPU oraz gminom, z którymi współpracowaliśmy przy przedsięwzięciach z UE (Ząbki, Kobyłka, Zielonka). A to wyróżnienie dedykuję mieszkańcom naszego miasta. Jest także dodatkową zachętą do kolejnych starań o dofinansowania, która ułatwiają realizację inwestycji i projektów społecznych.

Galeria

zdjecie: 128586
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry