Pierwsi w Polsce - brawo MOK

Jacek Orych BlogJackaOrycha

 12 lutego 2020    08:00

Wygrać z ponad 1350 konkurentami - to sztuka!

Ogromne gratulacjedla zespołu Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Ekipa MOK wystartowała w programie dotacyjnym „Niepodległa”. Z niesamowitym wynikiem. Okazało się, że wśród 1353 wniosków projekt naszego ośrodka kultury pod nazwą „Wenecja Marek 1918” zajął pierwsze miejsce.

Zobaczymy go na własne oczy jeszcze w tym roku. Przeniesiemy się co najmniej 100 lat wstecz. Na początku XX wieku Struga była letniskiem, a Wenecja parkiem. Tu tutaj były wystawiane plenerowe przedstawienia, to tutaj działało Kółko Miłośników Sztuki Dramatycznej. Zespół MOK nawiąże do tych czasów. Zobaczymy warsztaty teatralne, scenograficzne, animacji filmowej, taneczne. Wybierzemy się na spotkania i spacery historyczne. Przygotowane zostanie widowisko plenerowe, a także piknik historyczny. Powiedzieć „będzie się działo” to chyba za mało….

#miastomarki #markiwłączsię

"

Galeria

zdjecie: 128587
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry