28 września 2018    01:16

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Marek

Pragnę Wam przedstawić kilka opinii osób, które mi zaufały i dały poparcie, jako kandydatce bezpartyjnej i niezależnej. Startuję do Rady Miasta Marek z KWW Burmistrza Jacka Orycha. Hasło, które chciałabym realizować

brzmi „Być z ludźmi dla ludzi”. Startuję do Rady Miasta z okręgu wyborczego nr 3. Miejsce 3. Zapraszam Państwa na wybory 21 października w Markach.


Rekomendacje

Jolanta Buczyńska-Bobel jest osobą żywo zainteresowaną sprawami naszego miasta. Aktywnie uczestniczy w życiu społeczności mareckiej. Jest osobą kreatywną i otwartą na nowe wyzwania. Doskonała kandydatka do Rady Miasta Marki.

Małgorzata Rowicka, Dyrektorka Biblioteki Publicznej Miasta Marki

Jest mi niezwykle miło potwierdzić, że współpracuję z Panią Jolantą Buczyńską-Bobel już ponad trzy lata na gruncie działań społecznych prowadzonych na terenie miasta Marki przez Fundację „Marecki Klub Kobiet z Pasją”.

Jola dała się poznać jako osoba rzetelna, profesjonalna, zaangażowana i godna zaufania. Chętnie dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem, proponuje kreatywne rozwiązania. Cechuje ją otwartość, szczerość i wysoka kultura osobista.

Od lat z niezmiennym zainteresowaniem przygląda się życiu naszego miasta, opisuje je na swoim blogu i tym samym umożliwia nam, mieszkańcom, dostęp do informacji. Nie tylko pisze o sprawach Marek, ale też aktywnie włącza się w prace, poświęcając swój wolny czas na pomoc w akcjach edukacyjnych, charytatywnych i społecznych. Wielokrotnie pomagała przy Konwencie Kobiet SZMINKA, akcji „Podaruj uśmiech mareckim dzieciom”, czy mniejszym spotkaniom edukacyjno-kulturalnym poświęconych kobietom.

Gorąco rekomenduję Jolantę do Rady Miasta Marki, ponieważ jestem pewna jej profesjonalizmu w prowadzeniu wszelkich powierzonych zadań.

Beata Sawoń

Jolanta Bobel-Buczynska to rzetelność, odpowiedzialność, pracowitość i kreatywność. Dla mnie najistotniejszy we współpracy z Jolą jest fakt, że jest jedną z niewielu znanych mi osób, które angażują się całym sercem w wykonywane zadania. Jest skutecznym społecznikiem.Posiada niezwykłą intuicję oraz zmysł obserwowania i analizowania mechanizmów istniejących w naszej polityce lokalnej. Jestem przekonana, że doskonale poradzi sobie w naszym samorządzie.

Agnieszka Gawkowska, społecznik, wieloletnia Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Roweckiego-Grota

Jolę znam od kilku lat z działalności społecznej na rzecz Marek i jej mieszkańców. Jest zawsze nieocenioną pomocą organizacyjną. Ma trzeźwe spojrzenie na problemy ludzi. Od lat proaktywna, analizująca mareckie otoczenie. Zna nasze problemy. Zawsze empatyczna! Bardzo cenię jej artykuły i relacje publikowane na blogu. Szczególnie te z posiedzeń Rady Miasta. Radni obecnej kadencji „czuli jej oddech na plecach”. Każde posiedzenie miało swój trafny komentarz. Bezstronna i apolityczna – meritum jest sprawa, a nie kto ją reprezentuje. W centrum zawsze jest człowiek. To on się liczy! Jeśli ktoś ma nas reprezentować to właśnie takie osoby jak ONA. #jolamusisz

Artur Rogiński, społecznik, wieloletni członek Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Roweckiego-Grota

Pani Jolanta Buczyńska – Bobel to prawdziwa markowianka – aktywnie działa na rzecz mieszkańców, włącza się chyba w każde lokalne przedsięwzięcie i nie żałuje na to czasu. Jako radna miałaby jeszcze więcej możliwości, aby działać na naszą rzecz: zabiegać chociażby o dalszą modernizację lokalnych dróg, czy też rozwój przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, w tym najpiękniejszej jej części, czyli Zieleńca. To, że jest kobietą, jest dla mnie dodatkowym atutem.

Katarzyna Kozłowska, mieszkanka Zieleńca

Dla dobra lokalnej społeczności można działać na wiele sposobów, ale najważniejsze jest posiadanie tego czegoś, co sprawi, że człowiek odczuwa potrzebę pomagania innym, bezinteresownie i z pełnym zaangażowaniem. Jola ma to coś.

Arkadiusz Werelich

Jolę znam od kilku lat. Współpracujemy przy wielu wydarzeniach sportowych i kulturalnych realizowanych przez mareckie organizacje społeczne. Zawsze profesjonalnie i z pełnym oddaniem podchodzi do powierzonych jej zadań. Jestem przekonany, że jako radna z takim samym zaangażowaniem będzie rozwiązywała problemy mieszkańców.

Paweł Pniewski, społecznik, prezes Grupy Marki 2020

Jola Buczyńska - Bobel to kobieta pełna pasji, zaangażowana w działania dla mieszkańców Marek i zawsze można na nią liczyć. Ma własne zdanie, którym się dzieli z innymi, ale potrafi też słuchać, a to ważna cecha. Jest osobą otwartą na ludzkie problemy, pełną pomysłów, które potrafi urzeczywistniać. Działa w Mareckim Klubie Kobiet z Pasją oraz Mareckim Stowarzyszeniu Gospodarczym, gdzie realizuje swoje pomysły oraz pomaga przy organizacji wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zorientowana w sprawach miasta, o czym można się przekonać czytając Jej artykuły.
Jarosław Jaździk, społecznik, samorządowiec, członek zarządu MSG – mieszkaniec Marek
Jolanta Buczyńska-Bobel to doskonała kandydatka na radną naszego miasta. W pełni zaangażowana w życie Marek, na pewno skutecznie będzie zabiegała o dalszy rozwój naszego miasta. Mieliśmy przyjemność współpracy przy wielu akcjach społecznych i wierzę, że z takim samym zapałem przystąpi do pracy na rzecz mieszkańców w radzie miasta.
Jacek Orych, Burmistrz Miasta Marki

*

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry