23 września 2018    09:46

Znajdujemy się na półmetku głosowania na zadania zgłoszone do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Wraz z dwójką innych mieszkańców Marek, Agnieszką Gawkowską i Arturem Rogińskim, zgłosiłam pierwszy i jedyny jak dotąd projekt dotyczący rejonu mareckiego Zieleńca. Zakłada on
funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie tzw. Placu Zgody. Miejsce to docelowo ma mieć charakter rekreacyjny i edukacyjny. Jeśli nasz projekt spotka się z Państwa sympatią i liczną akceptacją wyrażoną w głosowaniu, Plac Zgody może wzbogacić się o betonowy stół do tenisa; stół do gry 3 w 1, czyli szachy, warcaby i chińczyk; platformę do koszykówki; stojak rowerowy; leżakoławki oraz parasole trzcinowe; betonowe kwietniki i kosze na śmieci; zdrój wodny z misą dla zwierząt oraz leśny zestaw kostek edukacyjnych. Zagospodarowany w ten sposób Plac Zgody byłby atrakcyjnym miejscem spotkań dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możecie Państwo zrobić to wspólnie z nami ? Wystarczy zagłosować na zadanie „Strefa edukacji i odpoczynku – poznaj zielone płuca Marek” – zadanie NR 1kategoria INNE.
Link tu: https://zdecyduj.marki.pl/project/15


Mam nadzieję, że nasze filmiki promujące to zadanie, ułatwią Państwu decyzję.
Oto pierwszy z nich: https://www.facebook.com/groups/forumMarek/permalink/1222675311230639/

I drugi: https://www.facebook.com/100005709769000/videos/965492326984417/


Zachęcam także do głosowania na inne zadania w pozostałych trzech kategoriach.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry