Spotkajmy się z dwiema blogerkami

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 2 września 2018    10:36

Kobiety nie raz już pokazały, że nie tylko potrafią być piękne, ale także twórcze, energetyczne i spełniające swoje marzenia oraz pasje. Z dwiema takimi osobowościami będzie można spotkać się już w najbliższy wtorek (4 września o 18.30) w Centrum Aktywności Fabryczna 3. Gośćmi będą
dwie wspaniałe blogerki: Magdalena Harassek Jakubiec oraz Patrycja Bończewska. Obie Panie opowiedzą, jaką rolę w naszym życiu prywatnym i zawodowym mogą pełnić blogi oraz media społecznościowe. Dowiemy się również, co sądzą o potrzebach współczesnych kobiet. Miejsce szczególne w ich sercu mają także Marki. Organizatorem spotkania jest Fundacja „Marecki Klub Kobiet z Pasją”, która swoje działania zwykle kieruje do kobiet.

Co same o sobie mówią te dwie współczesne osobowości?


Magdalena Harassek Jakubiec - „Jestem kobietą. Kobietą 50 plus. Kiedyś skończyłam historię sztuki. Potem organizowałam pokazy mody i współpracowałam z młodymi projektantami. Nie jestem stylistką ani fotografem. Jestem za to ogromną fanką kobiet odważnych i otwartych na życie. Mam za sobą kilka zakrętów życiowych i wiem, że życie nie kończy się po 50-tce. To jak wyglądam zależy od tego jak się czuję i na odwrót. Dzisiaj odwaga i otwartość na siebie i na świat daje mi siłę i moc. Moda i elegancja nie mają wieku. Fantazja nie ma wieku. To tylko my same narzucamy sobie niepotrzebne ograniczenia. Dla mnie wzorem była zawsze moja babcia. Zadbana i elegancka. Prawdziwa dama. Pomysł na bloga zrodził się z potrzeby pokazania pięknych i odważnych kobiet, które spotykam na warszawskich ulicach.Za każdą z nich kryje się jakaś historia. Każda z moich pereł daje świadectwo, że moda i radość życia nie mają wieku.”


Patrycja Bończewska - „Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się, aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;). Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.”

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatora. Spotkajmy się razem już w najbliższy wtorek

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry