15 maja 2018    10:01

Książki kojarzą mi się ze snem. Mogą być straszne, wzruszające, wesołe, zagadkowe i tajemnicze. Zawsze lubiłam czytać. Kiedyś to była fantastyka, potem poezja, następnie książki z gatunku horror, a od wielu lat jestem miłośniczką thrillerów.

26 kwietnia nasza marecka Biblioteka Publiczna obchodziła

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody książkowe dla najlepszych czytelników i uczestników spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki. Miło mi się pochwalić, że otrzymałam tytuł najlepszej Czytelniczki 2017 roku ? oraz dyplom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie w mareckim Dyskusyjnym Klubie Książki. W ciągu 5 lat w moje ręce trafiło 1447 książek z naszej biblioteki (289 w 2017r.?), z czego większość to thrillery. Udział w DKK umożliwił mi poznanie innych miłośników książek i przeczytanie takich, po które sama pewnie nigdy bym nie sięgnęła. Osobiście liczba tych książek nie robi na mnie wrażenia, bo jeśli kocha się coś bezinteresownie, to liczby w takiej miłości są najmniej ważne. To uczucie wciąż podsyca personel i księgozbiór Biblioteki Publicznej Miasta Marki, za co pięknie w tym miejscu dziękuję ?

Więcej o obchodach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w naszej mareckiej bibliotece poniżej w reportażu Tuby Marek.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry