Test aktywności i kreatywności młodego pokolenia

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 7 maja 2018    20:50

8 maja o godz. 18:30 w Sali obrad UM odbędą się II konsultacje dla mieszkańców w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas spotkania z Zespołem ds. MBO jego członkowie będą starali się odpowiedzieć na każde pytanie czy wątpliwości związane z konstruowaniem, składaniem i głosowaniem nad proponowanymi zadaniami

w ramach MBO.

Od 9 maja do 30 maja 2018 r. będzie można składać już wnioski i projekty. Szczególnie gorąco zachęcam naszą marecką młodzież i dzieci do zgłaszania zadań (dorośli jak wiemy zawsze kilka propozycji zgłaszają), a później do głosowanie na najbardziej atrakcyjne z ich punktu widzenia zadanie. Młodzieżowy Budżet Obywatelski Miasta Marki będzie swoistym testem kreatywności i aktywności młodego pokolenia w naszym mieście. Za przykład mogą służyć zadania zgłaszane w innych miastach: koncert rock czy hip-hop; budowa strefy relaksu z miejscami do pikniku i spotkań (altana i miejsce na ognisko); przygotowanie pola do gry w siatkówkę czy koszykówkę; montaż zewnętrznego stołu do gry w tenisa stołowego; zajęcia krav magi dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych. Oczywiście każde zgłoszone zadanie musi mieścić się w limicie kwotowym, który niedługo zostanie ogłoszony. Gorąco zachęcam do zgłaszania projektów i liczę na kreatywność i aktywność mareckiej młodzieży oraz dzieci.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry