Coraz ładniej na Zieleńcu

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 30 kwietnia 2018    08:16

Na mareckim Zieleńcu trwa modernizacja ulic. Wykostkowana jest już cała ul. Przyleśna. Kolejna, równoległa do niej, jest praktycznie przygotowana pod kostkę (obecnie układane są z niej podjazdy i chodniczki do furtek). Na pozostałych bocznych od ul. Głównej
trwają roboty ziemne. Jak zatem widać firma Strabag pełną parą realizuje zobowiązania podpisane z miastem. Po długim weekendzie majowym (prawdopodobnie już od 8 maja) Strabag deklaruje wejście z pracami wzdłuż ul. Głównej. Utrudnienia z tym związane dla kierowców ma rozwiązać planowany na ten czas objazd ulicami Przyleśną i Ceglaną.

Pomimo utrudnień myślę, że mieszkańcy Zieleńca widząc tempo prac modernizacyjnych oraz już widoczne zmiany są zadowoleni, a przyspieszenie daje duże szanse na ukończenie całej inwestycji w wyznaczonym terminie. Poniższe zdjęcia pokazują, że uliczki Zieleńca stają się coraz bardziej estetyczne i przy okazji bezpieczne.


Wykostkowana ul. Przyleśna

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry