13 marca 2018    10:10

4 marca w Markach odbył się III Konwent Kobiet – Szminka 2018. Organizatorem imprezy była Fundacja „Marecki Klub Kobiet z Pasją” (MKKP) przy wsparciu ratusza oraz Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Motywem przewodnim tej edycji była sylwetka

ikony stylu Coco Chanel oraz paryskie klimaty. Wydarzeniu towarzyszyły pokazy mody, liczne konkursy, spektakl z fragmentami sztuki „Wariatki z Chaillot” francuskiego dramaturga Jeana Giraudoux oraz strefa targowa dla Pań. Odbyła się również Gala Konkursu KOBIETA Z MARKĄ 2018.

Muzycznym akcentem tego wydarzenia był występ charyzmatycznych dziewczyn z Classic Sisters. Gwiazdą wieczoru był Dariusz Kordek, który wystąpił z recitalem w języku francuskim.

Więcej o wydarzeniu w reportażu wideo Tuby Marek w poniższym linku:

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry