Tylko w grupie siła i skuteczność

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 20 lutego 2018    04:25

Po otwarciu obwodnicy Marek problem hałasu przeniósł się z Al. Piłsudskiego w okolice sąsiadujące bezpośrednio z obwodnicą. Mieszkańcy tego rejonu są rozgoryczeni niewystarczającą ochroną akustyczną ekranów. Są też i tacy, którzy są zdruzgotani, bowiem
bezpośrednio obok nich nie ma żadnych ekranów. Przyznam, że to jest po prostu dramat. Wsłuchując się w rozpaczliwy głos mieszkańców, mareccy samorządowcy postanowili działać. Powstała petycja, której celem jest rozwiązanie tego problemu. Ościenne gminy postanowiły dołączyć do tych działań i wzmocnić głos mieszkańców, by razem rozwiązać problem hałasu. Tylko wspólna intensyfikacja składania podpisów pod petycją może być skutecznym środkiem nacisku na natychmiastowe podjęcie działań przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Mając na uwadze dobro i zdrowie nas wszystkich bardzo proszę o masowe podpisywanie tej petycji, bo w tym przypadku tylko w grupie jest siła i skuteczność. Aby podpisać petycję należy wypełnić formularz, który jest pod linkiem poniżej:

https://www.petycjeonline.com/ekrany_akustyczne_dla_obwodnicy_marek

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry