13 stycznia 2018    09:01

Jutro 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Markach zagra ona 13 już raz. I choć przybywa głosów krytykujących WOŚP oraz samego Jurka Owsiaka, to jednak Polacy nadal chętnie wspierają tę inicjatywę. W pierwszych latach organizowania

w naszym mieście WOŚP bardzo angażowałam się sama, ale z biegiem lat zaczęłam mieć coraz większy dystans do tej inicjatywy. Dziś mój stosunek do tej imprezy jest czysto ambiwalentny, nie jestem jej zwolennikiem, ale i nie jestem wrogiem. Każdy sam decyduje, na co wydaje swoje pieniądze. Niezmienny pozostaje mój ogromny szacunek dla Wolontariuszy, bo ich wkład w sukces wydarzenia jest zawsze szczery i bezinteresowny. Natomiast moim zdaniem wiele racji ma autor artykułu „Porządkujemy fakty, obalamy mity – próba oceny WOŚP”, który zwraca uwagę na wiele aspektów, których wiele osób nie chce dostrzec. Jeśli komuś chce się z tym zapoznać, to poniżej podaję link do artykułu. Ocenę pozostawiam czytelnikom.

http://mathias.egildia.pl/porzadkujemy-fakty-obalamy-mity-proba-oceny-wosp/

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry