20 listopada 2017    11:48

Wczorajszy wygrany w wyborach uzupełniających, p. Przemysław Lis zgłoszony przez MSG, uzupełnił skład Rady Miasta Marki. Zwycięstwo tego kandydata  na pewno ucieszyło burmistrza, bo dało większość grupie radnych wspierających czynności i decyzje mareckiego mera. Ponadto taki układ sił w RM zapewni spokojną i ciągłą jej pracę, tym bardziej, że przed RM stoi najważniejsze zadanie, tj. praca nad projektem przyszłorocznego budżetu miasta. Pewności w tej materii jednak nie można zakładać w 100%, ale mam nadzieje, że opozycja nie podejmie żadnych działań, które wzmogłyby poziom retardacji prac przy tym projekcie.

Panu Lisowi gratuluję zwycięskiego mandatu radnego i życzę konstruktywnej pracy.

Warto zauważyć, że zaprezentowane wcześniej mieszkańcom 3 panegiryki  ;-)  poszczególnych kandydatów przełożyły się na liczbę zdobytych głosów w porównaniu do pozostałej dwójki.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry