20 lutego 2017    06:50

Druga edycja Konwentu Kobiet Szminka 2017 odbędzie się już 5 marca. Po raz drugi zostaną także ogłoszone wyniki konkursu KOBIETA Z MARKĄ, którego organizatorem jest burmistrz Jacek Orych. Nominacji można było dokonać  w czterech kategoriach: przedsiębiorczość, działalność społeczna, kultura oraz samorząd (muszę przyznać, iż z tą ostania mam pewien problem, ale poczekam na echa po konkursie). Gala wręczenia nagród laureatkom konkursu odbędzie się podczas Konwentu.  Oczywiście zachęcam do udziału w całym wydarzeniu Szminki, podczas którego Marecki Klub Kobiet z Pasją (główny organizator imprezy, wspierany przez UM) zadbało, aby przybyłe Panie mogły min. wysłuchać ciekawych wykładów, wziąć udział w konkursach z atrakcyjnym nagrodami, obejrzeć pokaz mody i zobaczyć występ kabaretowy  :-). Wszystko to będzie się działo w mareckim hotelu Mistral, który otwarty będzie dla uczestniczek Konwentu od godz. 15:00.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry