11 lutego 2017    06:35

Marzy Ci się zmiana wizerunku? Nie boisz się wariacji modowych i lubisz nowe wyzwania? Chciałabyś oddać się w ręce profesjonalistów, którzy doradzą jaka fryzura, makijaż oraz które fasony i kolory najlepiej do Ciebie  pasują?

Jeżeli tak, Fundacja Marecki Klub Kobiet z Pasją serdecznie zaprasza do wyjątkowego projektu SZMINKA łączy pokolenia, którego finał będzie można obejrzeć już 5 marca 2017 podczas II Konwentu Kobiet w Hotelu Mistral. Zaproszenie skierowane jest do Pań z trzech różnych grup wiekowych: do 25 lat; 25-60 lat i powyżej 60 lat. Zarówno sesja jak i pokaz mają podkreślić, że piękne niekoniecznie musi być ……młode i chude  :-)

Co należy zrobić? Zajrzyj na stronę https://mkkp.org/ lub na wydarzenie (fb) Szminka 2017 i poznaj szczegóły konkursu. Do wygrania: super zabawa, świetny humor i udział w nietypowym projekcie. Szanowne Panie, spieszcie się ze zgłoszeniami, gdyż liczba uczestniczek w konkursie jest ograniczona.

Na koniec trochę żartobliwie  ;-)

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry