22 listopada 2016    02:30

Mnogość inicjatyw skierowanych w ostatnim czasie do mieszkańców może tylko cieszyć. Oferty są i sportowe, i kulturalne, a niedługo być może poszerzone o kulinarne. Jak to mówią-do wyboru, do koloru; dla każdego coś dobrego. Znalazła się także propozycja dla miłośników  czytelnictwa. W październiku Biblioteka Publiczna w Markach w swojej działalności wzbogaciła się o nową ofertę, powołując do działania Dyskusyjny Klub Książki. Inicjatorką przedsięwzięcia była p. Małgorzata Rowicka, dyrektorka mareckiej biblioteki przy ul. Lisa Kuli 3. Na pierwsze spotkanie przybyło nas siedem pań, w różnym wieku (najmłodsza miała kilka miesięcy :-) ) i z różnymi preferencjami literackimi. Kolejne spotkanie przyciągnęło dwie kolejne uczestniczki. W sympatycznej atmosferze dzieliłyśmy się swoimi wrażeniami z przeczytanej lektury, szanując przy tym opinię każdej z nas. Zachętą do spotkań w DKK jest to, że uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji literackich ani znać się na literaturze. Ważne jest by być otwartym na nowych autorów i nowe książki i nie ograniczać się do czytania ulubionego gatunku.

Spotkania w DKK mają charakter otwarty i odbywają się regularnie w każdy, trzeci czwartek miesiąca o godz. 17:00. Ciepła i "słodka" atmosfera zagwarantowana. Tematem następnego spotkania 15 grudnia (czwartek) będzie książka „Beksińscy. Portret podwójny”.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry