Spartakiada z dobroczynnym uśmiechem

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 23 września 2016    04:15

To już XII edycja Spartakiady Rodzinnej i kolejna okazja na doskonałe spędzenie aktywnego popołudnia. Już w tę niedzielę na terenie Klubu Sportowego Marcovia Marki przy ul. Wspólnej mieszkańcy Marek będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych, artystycznych  oraz kulinarnych.

Podczas Spartakiady FundacjaMarecki Klub Kobiet z Pasją prowadzić będzie zbiórkę publiczną pod nazwą "Podaruj uśmiech mareckim dzieciom". Zebrane środki zostaną przekazane pociechom zgłoszonym do akcji "Zostaw 1% w Markach" i w równych częściach przekazane na leczenie 5 mareckich dzieci: Julii Misiewicz- Waś, Mai Pielak, Artura Sokołowskiego, Kacpra Orzoł i Adama Wysockiego. Podczas tego wydarzenie będzie można poznać ich rodziców oraz historie poszczególnych dzieci. Aby zebrać środki potrzebne na rehabilitację i leki stoisko Fundacji oferuje cudne wyroby naszych mareckich rękodzielników, markową odzież, ciekawe książki, atrakcyjne konkursy z nagrodami, domowe wypieki oraz interesujące warsztaty scrapbookingu „Kolorowe zakładki” oraz tajemnicze „Słodko-słone opowieści” dla dzieci i dorosłych. Dużą frajdą dla mieszkańców przygotowywaną przez MKKP podczas Spartakiady może okazać się slalom na miotle  :-)

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrz Miasta Marki, którzy wraz z partnerami i licznymi sponsorami są organizatorami Spartakiady, przygotowali jeszcze wiele innych atrakcji: będzie można uczestniczyć w licznych konkursach z nagrodami, warsztatach edukacyjnych, prezentacji artystycznej Mareckiego Ośrodka Kultury i pokazach artystycznych . Na gości będzie również czekał park gastronomiczny, foto-budka i kolorowe dmuchane zjeżdżalnie. Dla czteronogich członków rodziny firma Kakadu przygotowała specjalne stanowisko i niespodzianki.

Do zobaczenia w niedzielę na stadionie, gdzie aktywnie i rodzinnie spędzając czas możemy także wesprzeć nasze potrzebujące mareckie dzieci w ramach akcji "Podaruj uśmiech mareckim dzieciom"  :-)

Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego. Nie trwa dłużej niż chwila, ale jego wspomnienie zostaje na długo. Nikt nie jest tak bogaty, by mógł nim pogardzić, ani tak ubogi, by nie mógł nim darzyć

Wincenty Faber

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry