Nadejszła wiekopomna chwila

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 13 września 2016    08:13

Te słowa kojarzy każdy, kto choć raz oglądał filmy z Kargulem i Pawlakiem.  Cytat pochodzący z Kochaj albo rzuć wydaje mi się jak najbardziej zasadny w kontekście ostatniej ważnej informacji z mareckiego ratusza. Oto bowiem  została podpisana umowa na modernizację ośmiu kamienic Briggsów, a prace przygotowawcze mają rozpocząć się już w przyszłym tygodniu.  Przez tyle lat podupadające kamienice były niechlubną wizytówką naszego miasta. Wreszcie ma się to zmienić. Władze ratusza stanęły na wysokości zadania, choć dochodziły mnie opinie, że pracują w nim same administracyjne melepety. A tu proszę- zatkało kakao co niektórych?

Bożesz jak to miasto się zmieni. Już nic nie będzie takie jak przedtem. Już wkrótce powiem z dumą: mieszkam w Markach!(ooo trochę odleciałam :-) )

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry