Dorzuć się do puszki WOŚP

 11 sierpnia 2016    02:03

Tegoroczne lato powolutku mija, a wraz z nim nadzieja na oczekiwaną przez mieszkańców realizację zadań w ramach zeszłorocznego budżetu obywatelskiego. Wygrane w głosowaniach projekty na łączną kwotę 600 000 złotych,  obejmować miały przeprowadzenie następujących zadań: Park linowy dla dzieci, Siłownia plenerowa przy obiekcie sportowym w Strudze, „Pompa i siła” – plenerowy park siłowy przy placu zabaw Nivea, Siłownia plenerowa, minigolf, boisko do gry w boule przy kompleksie sportowym „Orlik” na ul. Stawowej, Siłownia plenerowa przy Meksyku w Pustelniku.

W styczniu tego roku na spotkaniu burmistrza z autorami zwycięskich projektów, ci ostatni otrzymali zapewnienie, „że zwycięskie zadania zostaną zrealizowane do lipca, tak, aby mieszkańcy mogli w wakacje skorzystać z nowych miejsc rekreacyjnych”(cyt.) . Oczywiście nie chcę chwytać za dane słowo, bo poślizg jest rzeczą normalną, ale póki co, to jakiś widocznych zabiegów lub nawet zapowiedzi ze strony urzędu w przygotowywaniu do realizacji tych przedsięwzięć nie zauważam.

Tymczasem czekamy na weryfikację pod kątem formalnym złożonych 21 propozycji zadań do kolejnej edycji BO, które następnie zostaną wpisane do projektu budżetu miasta Marki na 2017 r.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry