Czy Nestlé poruszy Zieleniec ?

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 20 czerwca 2016    05:49

W maju tego roku Marki przystąpiły do konkursu „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”, w którym nagrodą jest ufundowanie siłowni plenerowej składającej się z 9 urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitek, twister + surfer. W każdym województwie  powstanie jedna siłownia w lokalizacji, która uzyska najwięcej głosów (w woj. mazowieckim zgłoszono ich 70, Marki jak dotąd utrzymują pierwszą pozycję, ale konkurencję mamy dużą).  Miasto Marki jako potencjalną lokalizację siłowni wskazało Plac Zgody na Zieleńcu. Byłaby to 7 siłownia plenerowa w Markach (6 ma powstać w ramach zeszłorocznego budżetu obywatelskiego), która jednocześnie zwiększyłaby walory Zieleńca i stała się miejscem rekreacji dla mieszkańców tego rejonu. Dlatego gorąco zachęcam do codziennego głosowania na stronie https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/marki. Głosowanie zakończy się 06.07.2016 roku. Mieszkańcy Marek (a właściwie pewna grupa trzymająca myszki w dłoniach :-) ) wywalczyli już w ten sposób plac zabaw Nivea, ostatnio także kreatywną strefę gier chodnikowych Aviva, teraz przy zaangażowaniu nas wszystkich mam nadzieję także siłownię plenerową na Zieleńcu. 

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry