Atrakcyjne miejsce leśnego grillowania zajęte

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 4 maja 2016    03:15

Ostanie dni, choć były burzowe i gradowe, to jednak ciepłe i sprzyjające spacerom w pobliskim lesie na Zieleńcu, z którego dobrodziejstwa wraz z psem(zawsze na smyczy) staram się co weekend korzystać. Zazwyczaj idziemy  tą samą trasą, ale tym razem zahaczyliśmy o parking przy Kruczku chcąc zobaczyć czy amatorzy grillowania na łonie natury rozpoczęli swój sezon. Zamiast nich ujrzałam ogromną stertę gałęzi/konarów przykrywającą ów parking. Sądziłam, że konieczna pod budowę obwodnicy wycinka drzew jest na bieżąco sprzątana przez pilarzy i rozdrabniacz przemysłowy, ale chyba jednak się myliłam. Cóż, letni okres dopiero zaczyna się, więc jest szansa, że to atrakcyjne i dość popularne wśród mieszkańców miejsce wypoczynku zostanie niebawem uprzątnięte. 

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry