Do zgarnięcia 5 tysięcy za napis/odezwę

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 25 kwietnia 2016    05:37

W Markach mieszka wielu ludzi pomysłowych i utalentowanych, a jednocześnie miłośników historii oraz wojska, których potencjał można spożytkować w różnoraki sposób. Wołomińscy włodarze chcąc skorzystać z talentów mieszkańców powiatu(i nie tylko) ogłosili konkurs,  w którym do zgarnięcia jest 5 tys. zł. Może to ktoś z naszego miasta zostanie jego zwycięzcą? Przeczytaj, czego dotyczy tematyka konkursu.

Jeżeli jesteś kreatywny i w głowie masz pełno pomysłów, a jednocześnie chcesz zostawić po sobie ślad dla potomnych, to ten konkurs jest dla Ciebie. Do 6 maja przyjmowane są zgłoszenia na stworzenie napisu pamiątkowego, który zostanie wygrawerowany na tablicy przed nowym wołomińskim czołgiem.

Napis-odezwa zawierający maksymalnie 5 zdań, nawiązywać ma do wydarzeń związanych z Bitwą Warszawską 1920 roku. Równocześnie powinien poruszać wyobraźnię osób, które przyjdą obejrzeć nowy wołomiński czołg Renault FT-17, następcę usuniętego T-34 przy wjeździe do Wołomina od strony Kobyłki przy DW 634.

Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł. Zwycięską pracę wybierze komisja konkursowa, w skład której wchodzą: Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan, zaproszeni historycy, prezes tygodnika „Wieści Podwarszawskich” oraz fundator czołgu i nagrody – właściciel DJCHEM Chemicals Poland S.A w Wołominie.

Propozycje napisu wraz z danymi autora oraz numerem kontaktowym można dostarczać do dnia 6 maja 2016 roku do redakcji „Wieści Podwarszawskich” od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 albo przesyłać na adresy mailowe: djchem@djchem.com.pl oraz wks@wolomin.org.pl w temacie maila umieszczając słowo „Konkurs”.

Źródło-UM Wołomin

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry