Sprzątanie świata w mareckim wydaniu

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 23 kwietnia 2016    08:36

Wspólne sprzątanie mareckich lasów to już zwyczaj w naszej społeczności. Dziś taką akcję w ramach projektu EkoMarki i wczorajszego Światowego Dnia Ziemiprzeprowadzono w trzech miejscach naszego miasta:  przy ulicy Sowińskiego, Zakole i Cmentarnej. Razem z kilkoma innymi mieszkańcami sprzątałam niewielki teren leśny znajdujący się przy tej pierwszej. Koordynatorem gotowej do pracy ekipy był radny Robert Szafrański. W sympatycznej atmosferze, rozmawiając przy okazji o sprawach ważnych i tych nieco mniej, w dwie godziny udało się nam uprzątnąć teren z zalegających tam śmieci. Takie obywatelskie inicjatywy to super sprawa, bo prócz czystego środowiska dodatkowo integrują mieszkańców  :-)

Projekt EkoMarki – obywatelskie inicjatywy lokalne na rzecz środowiska realizowany jest we współpracy Fundacji Sendzimira z Urzędem Miasta Marki oraz mieszkańcami Marek.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry