22 kwietnia 2016    09:11

W najbliższą niedzielę o godz. 16:00 na rogu ulic Małej i Olimpijskiej rozpocząć ma się biesiada z polską kuchnią (polową)w roli głównej, impreza na której będzie można spróbować różnorodnych potraw przy dźwiękach biesiadnej muzyki. Organizatorem  jest p. Marek Szczepanowski z grupą sąsiadów i przyjaciół. Taką informację usłyszałam w radiu Fama, którego redaktor rozmawiał z synem organizatora o tej biesiadzie. Trochę jestem zdziwiona faktem, że skoro organizatorzy zapraszają mieszkańców Marek na tę wydaję się wesołą niedzielę, to brak jest  szerszych informacji na ten temat, chociażby na stronach UM czy facebookowym Forum Mieszkańców Marek. Zaproszenie widnieje natomiast na profilu Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz tablicach niektórych jego członków. Nie wiem zatem czy w niedzielnej biesiadzie mogą uczestniczyć wszyscy chętni mieszkańcy czy tylko wybrani? Tym bardziej, iż na sugestię redaktora radia, że  mieszkańcy całego powiatu usłyszą tę informację i może zechcą przybyć posmakować tej kuchni polowej, syn organizatora zapewnił, że otwarci są na integrację z całym powiatem.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry