Czas pokaże Anna Ficner - Ogonowska

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 22 stycznia 2016    03:25

Wzruszająca i mądra opowieść o tym, że wszystko w życiu ma sens i zawsze jest czas na miłość. Autorka w powieści pokazuje wiele ważnych prawd życiowych. Oprócz trudnego uczucia Julki, o którym specjalnie nie będę pisać więcej,  pojawia się tajemnica rodzinna, próba własnej akceptacji, trudne choroby, ciężar śmierci. Z tej książki wyziera piękna prawda życiowa, trochę pasji i namiętności, codzienne wybory, walka o siebie i swoje uczucia. Jest trochę smutku, trochę spokoju, trochę prawdy. Jeśli ktoś sięgając po ten tytuł liczy na chwilę spędzoną z wypiekami na twarzy, czytając pikantne szczegóły, to się tego nie doczeka. Jest za to wiele przemyśleń bohaterki na temat swojego życia, wyborów, walki, są wydarzenia, które mogą rozegrać się w prawdziwym życiu.

Julka nie czeka na miłość. Lubi spokój. W swoim poukładanym życiu dokładnie zna wszystkie kąty. Ale czy taka naprawdę jest Julka? Kto zna ją najlepiej? Wiecznie narzekająca mama? Ukochana ciocia, z którą rozmowa przynosi ukojenie? Czy może najlepsza przyjaciółka Nela?

Julka niespodziewanie spotyka najważniejszego człowieka w swoim życiu. Już wie: to ten jedyny. Szybko przekonuje się też, że to właśnie z nim nie może wiązać nadziei na wspólne szczęście. Czy znajdzie dość siły i odwagi, by zawalczyć o miłość? Jakich wyborów dokona? Czy miłość pokona wszystkie burze? Czas pokaże...

Może wydaje Ci się, że i w Twoim życiu nie ma miejsca na niespodzianki? Może masz jasno wytyczony plan i dla świętego spokoju po prostu spełniasz oczekiwania innych, zapominając o sobie? Poznaj historię Julki, a zobaczysz, że czasem wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by życie rozkwitło pełnią barw.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry