18 stycznia 2016    00:16

W minioną sobotę grupa wolontariuszek z Marek spotkała się w wołomińskim szpitalu by wspólnie pokolorować ściany oddziału pediatrycznego.  W zaledwie kilka godzin dwie ściany oddziału zamieniły się w piękne, kolorowe motywy  z popularnych bajek. Ten mały gest wolontariuszy o dużym sercu ma wpłynąć na szybszą rekonwalescencję przebywających na tym oddziale chorych dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy w tych działaniach uczestniczyć   :-) .

Akcja malowania ścian oddziału pediatrycznego to pomysł pani Emilii Oleksiak, która w imieniu rodziców dzieci chorych nawiązała kontakt z Fundacją Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier". Szpital otrzymał od tej Fundacji środki finansowe na zakup farb, pędzli i innych potrzebnych materiałów.
Malowanie współorganizowała Fundacja "Przytul Misia", która rekrutowała wolontariuszy.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry