„Dla Ciebie wszystko” Nicholas Sparks

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 13 stycznia 2016    03:22

Piękna, wzruszająca historia, pełna pięknych opisów. Nawet to, że w książce został poruszony znany i oklepany temat, jakim jest pierwsza miłość, to i tak jest to książka, która daje do myślenia. Przedstawia historię dojrzałych już ludzi po przejściach, których miłość powraca ze zdwojoną siłą. To historia  ukazująca życie, które często bywa niesprawiedliwe. Trudne wybory, które nie zawsze okazują się słuszne, moralność – której mimo wszystko czasami ciężko jest bronić i miłość – która mimo swojej potęgi musi być skrywana i tłumiona na rzecz innego, niekoniecznie lepszego losu.  Z jednej strony jest lekka i romantyczna, z drugiej zaś złożona, a bohaterowie zawikłani. Jak zwykle Nicholas Sparks w wyjątkowy sposób podkreśla piękno uczuć i wywołuje wzruszenie. Polecam dla wrażliwców  :-)

Dawson Cole i Amanda Collier. Chłopak z nizin społecznych, wychowany w rodzinie cieszącej się najgorszą sławą w całym hrabstwie Pamlico. I dziewczyna z dobrego domu marząca o tym, by zostać nauczycielką. Chcieli być razem, ale los ich rozdzielił. Po latach dawni kochankowie spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie starego przyjaciela. Stłamszone przed laty uczucie powraca, a z nim przeszłość i tajemnice...

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry