11 stycznia 2016    03:22

To było do przewidzenia, iż duże liczby przełożą się na duży sukces. Wczorajszy marecki finał WOŚP trzeba zaliczyć do udanych.  Duża liczba wolontariuszy, bardzo liczni sponsorzy, wielka ilość atrakcyjnych rzeczy do licytacji i spory udział mieszkańców w imprezie przyniosły imponujący wynik zebranej kwoty ponad 120 tys. zł,  która stanie się wkładem w wyposażenie oddziałów pediatrii i geriatrii. Im wszystkim należą się podziękowania, a mareckim organizatorom wielkie gratulacje.

Ostatnie dwie godziny imprezy przyciągnęły najwięcej mieszkańców, którzy w oczekiwaniu na losowanie głównej nagrody i symboliczne światełko do nieba mogli jeszcze wylicytować najbardziej atrakcyjne rzeczy. Końcowym muzycznym akcentem był występ zespołu Open Heart, który porwał swoich młodych fanów do zabawy.

Trochę z żalem muszę napisać, że zaplanowana potańcówka nie w pełni się udała. Trudno powiedzieć dlaczego? Chyba jednak chodziło o repertuar zespołu Misz Maż, bo choć o tym głośno nie mówi się, to i tak dobrze wiemy, przy jakiej muzyce i hitach ludzie najczęściej tańczą i śpiewają. Dla organizatorów to może być wyzwanie na przyszłoroczny finał. Póki co jeszcze raz gratuluję wielkiego sukcesu i imponującej zebranej kwoty  :-)

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry