Dziesięć płytkich oddechów K.A. Tucker

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 2 września 2015    03:29

Piękna książka o miłości i przyjaźni, ale przede wszystkim o bólu po stracie najbliższych, nienawiści i w końcu przebaczeniu. Historia potrafi wycisnąć łezkę, lecz nie jest pozbawiona humoru. Wciągająca i poruszająca, której treść to swoisty rollercoaster emocji.

To moja pierwsza przeczytana książka z kategorii New Adult, serii która wypełnia lukę między literaturą dla młodzieży a dojrzałymi czytelnikami. Obejmuje powieści o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy zmagają się z ostateczną tragedią i podnoszą się z niej dzięki potędze uczucia.

Kilka lat temu życie dwudziestojednoletniej Kacey Cleary rozpadło się na kawałki. Wraz z młodszą siostrą Livie, z biletami autobusowymi w kieszeni, wyruszają do Miami. Goniąc za marzeniami i uciekając przed koszmarem, dziewczyny trafiają do apartamentowca niedaleko plaży. Rozpoczynają nowe życie. I wszystko przebiegałoby zgodnie z planem, gdyby Kacey nie spotkała Trenta Emersona z mieszkania 1D. 
Zamknięta w sobie Kacey nie chce niczego czuć. Tak jest bezpieczniej. Dla wszystkich. Jednak w końcu ulega, otwiera serce i zaczyna wierzyć, że może pozostawić za sobą koszmarną przeszłość, by zacząć od nowa. Niestety okazuje się, że nie tylko Kacey kryje tajemnicę. Pozornie perfekcyjny mężczyzna ukrywa prawdę o wydarzeniach, których nie da się wybaczyć.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry