5 sierpnia 2015    04:23

Serwis NaprawmyTo jest narzędziem, które służy do dialogu między władzą a obywatelem. W naszym mieście z dużym powodzeniem działa już od kilku lat. Korzystając z tego serwisu mamy łatwą i szybka możliwość zgłoszenia dziury w chodniku, zniszczonego znaku drogowego, zerwanych kabli, uszkodzonej latarni czy innych rzeczy, które wymagają naprawy lub interwencji ze strony urzędu miasta. Jeśli nie wiecie, do jakiego wydziału lub osoby w urzędzie zgłosić napotkany w mieście problem, serwis ten jest praktycznym sposobem na wysłanie takiego sygnału. Zachęcam do korzystania ( marki.naprawmyto.pl  ).

Dziś do serwisuzgłoszona została tabliczka z nazwą ul. Wschodniej-jedynej wypłowiałej od słońca i uszkodzonej na terenie Zieleńca. Mam nadzieję, że sprawa skierowana do NaprawmyTo w miarę możliwości szybko przełoży sie na WymienimyTo  :-D .

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry