Kolejny mieszkaniec bez kosza na śmieci ?

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 23 lipca 2015    06:11

Problem wyrzucania śmieci poza własne pojemniki do tego przeznaczone jest częstym zjawiskiem, niestety, w Markach. Zaśmiecane są lasy sąsiadujące z miastem, zbiorniki wodne, przydrożne rowy. I choć tyle mówi się i edukuje ludzi w temacie ochrony środowiska naturalnego, to widać, że mentalności niektórych z nich nie da się zmienić. Przykładem, w małej na szczęście skali, bezmyślnego wyrzucania domowych śmieci jest róg Głównej i Wesołej. Przydrożną dziurę (nie wiem czy tak to powinnam określić, bo słyszałam, jak pewna rzeczniczka powiedziała, ”że dziura jest na wylot”, ale co tam ;-) ) ktoś zapełnił potłuczonymi doniczkami .  Cóż, proponuję tej osobie dziury w mózgu sobie tym załatać, może coś to pomoże.Kierowcom natomiast radzę uważać na to miejsce mijając się z innym użytkownikiem drogi na zakręcie.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry