12 czerwca 2015    01:57

Wczorajsze obchody 10 rocznicy nadania  SP 4 imienia Stefana Roweckiego „Grota” były uroczyste i pełne emocji.  Na przedstawienie uczniów pt. „Jesteśmy tacy sami” przyszedł Burmistrz, przedstawiciele Rady Miasta oraz licznie mieszkańcy. Przesłaniem tego swoistego spektaklu było ukazanie gotowości obrony Ojczyzny przez współczesne dzieci, które walczyłyby o wolność tak samo, jak walczyły dzieci w 1944 roku. Całość była profesjonalnie przygotowana i wykonana. Wzruszające licznie momenty przedstawienia dotknęły zapewne każdego widza. Największe jednak  na mnie wrażenie wywołał występ Mikołaja wraz z innymi uczniami. Piosenka i sposób, w jaki ją zaśpiewali jeszcze długo będzie w mojej pamięci.

Gratuluję gronu pedagogicznemu przygotowania takiego spektaklu oraz uczniom/artystom pięknego i wzruszającego wykonania.

fot. Piotr Mikuła

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry