21 maja 2015    07:41

Na Zieleńcu pracownicy ZUK-u usuwają ze słupów energetycznych i latarń nielegalnie umieszczone tam reklamy. Prace te związane są z walką z wszechobecnym bezprawiem reklamowym wzdłuż większości mareckich ulic. Na stronach Urzędu Miasta została umieszczona informacja o podejmowanych czynnościach w tym zakresie – „Wszelkiego rodzaju: banery, tabliczki, szyldy umieszczane na działkach należących do miasta Marki oraz plakaty i ogłoszenia znajdujące się w pasie drogi (np. na latarniach i słupach energetycznych) bez zezwolenia zostaną usunięte”.

Na terenie Zieleńca panowie z ZUK-u nie mieli dużo pracy, ponieważ nigdy nie był on „zaśmiecony ” dużą ilością reklam. I na całe szczęście niech tak będzie jak najdłużej.

Mam nadzieję, że ta bardzo szybka, dobra i potrzebna decyzja Burmistrza o oczyszczaniu miasta z nielegalnych reklam w konsekwencji poprawi ogólną estetykę Marek.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry