Śmierć w ruinach domu na Zieleńcu

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 10 maja 2015    04:17

W ubiegły czwartek w godzinach porannych policja została powiadomiona o znalezieniu zwłok w ruinach spalonego domu na Zieleńcu. Denatem był człowiek, który poprzedniego dnia spożywał alkohol w tym miejscu. Śmierć nastąpiła prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

O gruzowisku tym pisałam ostatnio w ramach społecznego poczucia estetyki. Ruiny tego domu od 3 lat stoją i popadają w coraz większą degradację. Jak widać stały się również przyczyną nieszczęśliwego wypadku(niezabezpieczona studzienka), którego wynikiem była śmierć człowieka. Mam nadzieję, że właściciele tej działki wyciągną z tego zdarzenia właściwe wnioski, tj. w jak najszybszym czasie uprzątną teren, by nie stanowił zagrożenia dla innych. Radny Skibiński, notabene mieszkający i prowadzący sklep w bliskim sąsiedztwie tej działki, również powinien wykazać się jakimś działaniem w tej kwestii.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry