Uliczki Zieleńca w kostce-projekt pilotażowy

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 1 kwietnia 2015    01:02

O tym projekcie nie mówiono głośno, ale wtajemniczeni od dawna czekali na ogłoszenie tej inwestycji mieszkańcom. Wszyscy wiemy jak wyglądają i jak dokuczliwe w użytkowaniu są niewyasfaltowane uliczki Marek. Liczne doły i błoto to norma dla tej kategorii dróg. Ale to wkrótce się zmieni, przynajmniej na Zieleńcu. To właśnie tu postanowiono wdrożyć pilotażowy projekt, którego celem jest przetestowanie nawierzchni z kostki w codziennym użytkowaniu przez mieszkańców. Ponieważ uliczki na Zieleńcu w większości służą jako dojazdowe do posesji uznano, że są najlepsze do wyłożenia i ostatecznie sprawdzenia w eksploatacji. Mieszkańcy już się cieszą z takiej inwestycji z nadzieją patrząc w przyszłość.

Ok, oczywiście nigdy taki projekt nie istniał i znając mareckie realia długo jeszcze nie będzie istniał. Sorry, ale cały wpis to żart primaaprilisowy ? Ale marzyć zawsze warto.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry