Zieleniec świątecznie kolorowy

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 27 grudnia 2014    11:24

Cicho i spokojnie przebiegły święta w okolicy. Warstwa śniegu przykryła pięknie Zieleniec. Zmrożony puch przeobraził brzydkie, gołe drzewa i chaszcze w piękny krajobraz. Tak jest za dnia. Natomiast wieczorem okolica nieco się zmienia.

Gdy zbliża się Boże Narodzenie staramy się pięknie ozdobić nasze otoczenie. Coraz częściej dekorujemy nie tylko wnętrza domu, ale także ogród. Najpopularniejsze są dekoracje świetlne. Na Zieleńcu niestety bardzo mało osób praktykuje ten zwyczaj. Wielka szkoda, bo okolica wyglądałaby bardziej świątecznie i kolorowo. Może w przyszłym roku będzie inaczej. Pamiętajmy, że dekoracje świetlne służą nam długie lata. Wybrałam się wieczorkiem z aparatem, by udokumentować parę pomysłów mieszkańców.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry