Pilne i ważne - Misja Skrzat

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 25 grudnia 2014    06:50

Jutro drugi dzień świąt. Kolejny dzień, w którym czas spędzimy przy stole w gronie rodziny lub przyjaciół . Większość z nas nie może już patrzeć na jedzenie, którego jak zwykle za dużo przygotowaliśmy. Możemy jednak podzielić się nim z potrzebującymi.

Misja Skrzat  to akcja organizowana po raz pierwszy. Jest to oddolna inicjatywa warszawiaków dla najbardziej potrzebujących, głównie bezdomnych. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi potrawami z innymi do Ogrodu Saskiego. Zbiórka jest jutro tj. w piątek 26 grudnia 2014 r. godz. 14:00 (przy fontannie). Najlepiej przybyć na rowerze – będzie można sprawniej podróżować po mieście.

Jedzenie, które prawdopodobnie w sobotę czy niedzielę wylądowałoby w koszu niech ucieszy w ten świąteczny czas innych ubogich bliźnich. Pamiętajmy, że bezdomny to też człowiek i to człowiek jest w życiu najważniejszy.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry