Woda miejska już niedługo na terenie całego Zieleńca

Jolanta Buczyńska-Bobel MarkiZieleniec

 3 grudnia 2014    09:26

Od kilku dni trwają prace w okolicach zbiornika wodnego Konne. Widok koparek, niebieskich rur i ciepło ubranych panów stał się codziennością mieszkańców Zieleńca spieszących rano w kierunku ul. Piłsudskiego. Postanowiłam dopytać się o co chodzi. Wzięłam aparat i pojechałam zrobić kilka fotek. W czasie gdy tak sobie pstrykałam podszedł do mnie przesympatyczny pan i spytał: Jakiś problem proszę pani? Odpowiedziałm, że nie oczywiście, i że chciałam się dowiedzieć w jakim celu prowadzone są te prace: odwodnienie, kanalizacja?. Pan z uśmiechem poinformował, iż na ul. Stawowej i przyległych(Jasińskiego, Saturna) kładą główne nitki wodociągowe dla wody miejskiej(przysłowiowej kranówki). Zatem już niedługo szczęśliwi mieszkańcy tych ulic będą mogli korzystać z tego dobrodziejstwa, bo jak wszyscy wiemy wody gruntowe na Zieleńcu nie są pierwszej jakości.

Nota bene pan był tak sympatyczny i pomocny, że żałuję, iż nie zrobiłam sobie z nim sweet foci na pamiątkę.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry