Nowe inwestycje w estetykę osiedla

Radek Dec MSMLW

 18 października 2009    19:41

Zgodnie z planem funduszu remontowego na rok 2009 ruszyły nowe inwestycje przy blokach Okólna 24A, 24B oraz Bandurskiego 30.Przy blokach wymienionych powyżej dokonano nowych nasadzeń drzewek oraz krzaczków ozdobnych. W poniedziałek rozpocznie się rozbudowa sieci polewaczkowej przy bloku na ulicy Okólnej 24A. Możemy mieć tylko nadzieję, że różnej maści złodzieje nie pokradną nasadzeń, jak to już działo się w przeszłości.

Chciałbym się tutaj zwrócić z apelem do mieszkańców bloków przy ulicy Okólna 24A, 24B i Bandurskiego 30 o niepodawnia kodów dostepu do furtek osobom postronnym, ponieważ bardzo szybko rozchodzą się one po okolicy. Efekt jest taki, że dostęp do naszego osiedla zyskały osobe tu nie mieszkające i powodujące różnego rodzaju utrudnienia.[Foto: Radek Dec]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry