Niezbędnik mieszkańca w czasie epidemii

Paweł Pniewski UMMarki

 17 marca 2020    14:09

Przygotowaliśmy specjalne wydanie biuletynu Marki.pl

W czwartek pomysł, od piątku do poniedziałku przygotowanie materiałów i tzw. łamanie, w poniedziałek wieczorem – drukowanie. Najnowszy biuletyn Marki.pl powstał w ekspresowym tempie. Staraliśmy się w nim zawrzeć najważniejsze informacje dla mieszkańców na ten trudny czas. Dedykujemy go głównie osobom, które są cyfrowo wykluczone i przywiązane do papierowej lektury.

- W biuletynie znajdziecie Państwo podstawowe zasady postępowania w czasie epidemii, telefony do instytucji medycznych, a  także informację o tym, jak funkcjonują instytucje publiczne i jednostki miejskie (tzw. niezbędnik mieszkańca). Podpowiadamy jak się starać o dodatkowy zasiłek opiekuńczy i ostrzegamy przed naciągaczami. Zaapelowaliśmy też do młodzieży, cytując wypowiedzi znanych autorytetów sportowych, by pozostała w domu – opisuje Jacek Orych.

Z zachowaniem wszelkiej ostrożności postaramy się dostarczyć biuletyn do jak największej liczby domów. Część nakładu pojawi się w lokalnych sklepach i punktach usługowych.

POBIERZ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 129121
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry