Przesuwamy zapisy do pierwszych klas

Tadeusz Markiewicz UMMarki SP1 SP2 SP3 SP4 SP5

 18 marca 2020    09:57

Ważne informacje dla rodziców. Zapisy rozpoczną się niecały miesiąc później.


W związku zawieszeniem zajęć w szkołach podstawowych zmieniliśmy terminy zgłaszania dzieci do klasy pierwszej obwodowej szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021. Planowany termin zgłaszania dzieci od 1 do 30 kwietnia 2020 roku przesunęliśmy na okres od 27 kwietnia do 15 maja 2020 roku.

W przypadku dzieci ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej, w obwodzie której dziecko nie zamieszkuje, rekrutacja odbędzie się w zaplanowanym terminie. Rekrutację przeprowadzą szkoły, które będą posiadały wolne miejsca w oddziałach klas pierwszych. Harmonogram tej rekrutacji dostępny jest na miejskiej stronie interetowej w zakładce „Edukacja” – „Rekrutacja do szkół i przedszkoli”.

Galeria

zdjecie: 129124
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry