Kwarantanna nie musi być nudna! Nauka może być fajna!

Agnieszka Gawkowska LionHeart

 19 marca 2020    17:42

Dzieci w LionHeart od czasu zamknięcia szkół są ze sobą online. Łatwiej im znieść czas odizolowania kiedy mogą się zobaczyć, prawie na żywo, na ekranie komputera :) Dzieci się cieszą, endorfiny szaleją, zapamiętywanie jest efektywniejsze. Korzystajmy z dostępnych technologii, pomóżmy dzieciom fajnie zagospodarować ten czas.

Galeria

zdjecie: 129128
zdjecie

Agnieszka Gawkowska

Współwłaścicielka szkoły LionHeart, pasjonatka edukacji spersonalizowanej i nowoczesnych narzędzi w edukacji. Po 25 latach pełnienia funkcji zarządzających jako dyrektor działów personalnych lub dyrektor zarządzający przedsiębiorstwem postanowiła spełnić swoje marzenie. I tak powstała szkoła angielskiego i matematyki, która zakłada naukę w absolutnym poszanowaniu potrzeb młodego człowieka.
W wolnej chwili biega i udziela się społecznie. Jest wegetarianką i wielbicielką zwierząt. Jej marzenie to zbudowanie szkoły podstawowej opartej na wyznawanych zasadach.

www.lionheart.edu.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry