Udzielimy wsparcia za pomocą nowych technologii

Tadeusz Markiewicz

 22 marca 2020    10:17

Wsparcie psychologiczne Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.


Przeżywasz kryzys emocjonalny? Rozwodzisz się? Przygniatają Cię codzienne sprawy? Czujesz się stale przygnębiony? Myślisz, że znajdujesz się w sytuacji „bez wyjścia”? Nie radzisz sobie ze stresem? Jesteś ofiarą przemocy? Zamartwiasz się o swój stan zdrowia?

Nie czekaj,

Zgłoś się po pomoc!

Kryzys psychiczny (znany także jako kryzys emocjonalny lub załamanie nerwowe) to przejściowe zakłócenie równowagi psychicznej. Z kryzysem mamy do czynienia wtedy, gdy poziom stresu powoduje stan szoku,pewnego chaosu oraz poczucie „nie dawania sobie rady”. Poradzenie sobie z rozwiązaniem problemu może być dla wielu osób działaniem przekraczającym ich możliwości, dlatego w takiej sytuacji najbardziej wskazaną formą pomocy jest profesjonalna pomoc psychologiczna.

Pomoc Linii Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego jest skierowana do mieszkańców Marek, osób w każdym wieku. Oferujemy  bezpłatną pomoc w formie rozmów telefonicznych, a także możliwość kontaktu przez mail, czat i skype.

  • Telefon - 725 700 750 – czynny pięć dni w tygodniu w godz. 8-16, środy 8-18,
  • E-mail – psycholog@opsmarki.pl,
  • Czat - wchodząc na stronę www.ops.marki.pl skontaktuj się z nami przez Czat (okienko w prawym dolnym rogu strony OPS) w którym dyżurują interwenci kryzysowi gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji. Pomogą także we wskazaniu odpowiednich placówek specjalistycznych jeśli będą takie potrzebne. Czat dostępny pięć dni w tygodniu w godz. 8-16, środy 8-18,
  • Skype – konsultacje i terapia w każdy czwartek po uprzednim kontakcie mailowym: psyholog@opsmarki.pl

Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach

Galeria

zdjecie: 129133
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry